ویژگی های سئو کار حرفه ای چیست؟

ویژگی های بهینه سازی وب سایت کار حرفه ای


فردی که با رعایت کردن استاندارد های روز , و توجه به الگوریتم ها اقدام به افزایش درجه تارنما در نتایج موتور های جستجو می‌نماید , سئوی سایت کار حرفه ای نامیده می شود .


 


هدف حساس بهینه سازی سایت کاران کسب کردن رتبه بالا در صفحه های اولیه گوگل و کسب درجه نخستین در موتور جستجو گوگل است . بهینه سازی وب سایت از آغاز ساخت سایت می بایست رعایت شود و بعد از اتمام و فعال سازی وبسایت نیز همچنان ادامه داراست . در واقع یک باصرفه سازی سایت کار حرفه ای با یک طراح تارنما متبهر مضمون‌ پیدا می‌کند . به عبارت دیگر تاوقتی‌که طراحی وب سایت به صورت بهینه سازی وب سایت بیس طراحی نشده باشد , بهینه سازی وب سایت مفهومی پیدا نخواهد کرد و یا دوچندان پیچیده خواهد شد .


 


 


یک با صرفه سازی سایت کار حرفه ای میتواند هر سایتی را با صرفه سازی تارنما نماید . مانند : شارژ , چت روم , فیلم و آهنگ , نیازمندی ها , سایت های با کلمات با اهمیت دشوار , وب سایت های بی محتوا , سایت های شرکتی , سایت های فروشگاهی و . . .


سئوی وب سایت فعالیت به کسی اطلاق می شود که از غالبا ترفند های whitehat seo استفاده می‌نماید و از سئو وب سایت کلاه سیاه دوری می نماید . سئوی کلاه سفید یعنی کار کردن طبق اصول و مقررات گوگل که هزینه های میلیونی دارااست . اکثر زمان ها بهینه سازی سایت کاران کلاه سفید نمی توانند وبسایت بی محتوا و تارنما هایی که طراحی سایت آنها بهینه سازی وب سایت بیس نبوده را سئو وب سایت کنند .


 


سئو کاران حرفه ای از تکنیک بهینه سازی سایت کلاه خاکستری به کارگیری می‌نمایند که حد وسط قرار دارا هستند . باصرفه سازی تارنما فعالیت حرفه ای هرنوع سایتی را سئو می‌نماید . اکثر وقت ها افراد , با صرفه سازی سایت عمل حرفه ای را کلاه سیاه می‌دانند و فکر‌میکنند که آنها از طریق راه‌های خطا پیش میروند در‌حالتی که که اینطور نیست .


سئوی سایت کارانی که این کلام ها را به مشتری خود می‌زند , بهینه سازی وب سایت عمل حرفه ای نیست :


 


1 ) چون ساخت وب سایت شما با ما بوده است , با صرفه سازی تارنما شما را به بدون‌پول انجام میدهیم .


2 ) ما سئوی سایت هایی با فلان کلمه دارای اهمیت را قبول نمی کنیم .


3 ) چون سایت شما در صفحه اول گوگل است , گواهی کار حرفه ای ماست .


4 ) ما فقط فراگیری بهینه سازی سایت می دهیم , کار سئو سایت انجام نمی دهیم و . .


 


سئو سایت حرفه ای به مجموعه اقداماتی گفته می شود که می بایست درون و بیرون سایت انجام شود تا باعث افزایش قدرت دامنه در موتورهای جستجو شود .


سئوی وب سایت حرفه ای چیست؟ قبل از اینکه در زمینه ی سئو حرفه ای توضیح دهیم , خوب تر است که در صدر به صورت کلی سئو وب سایت را تعریف کنیم و آن‌گاه اقداماتی که باید صورت حرفه ای برای آن انجام دهیم را بیان خوا هیم کرد . همانگونه که میدانید , سئو مشتمل بر تکنیک هایی است که باعث افزایش جايگاه سایت در موتورهای جستجو مثل گوگل , یاهو و بینگ میشود . در واقع سئوی وب سایت حرفه ای مشتمل بر عملیات هایی است که در درون و بیرون سایت انجام می شود تا در نهایت بتواند بازدیدکننده وب سایت شما را ارتقاء دهد .


همان گونه که می دانید , برای بهبود رتبه تارنما , روش ها و تکنیک های زیادی وجود دارد اما مهمتر است کلیه این ها در سئو وب سایت حرفه ای , داشتن استراتژی بازاریابی دیجیتال از کلیه مهمتر است , زیرا امروزه بیشتر کارها با استعمال از اینترنت می شود و به قول بیل گیتس ( در‌صورتی‌که کسب وکار شما در بستر اینترنت نباشد , چندین سال دیگر وجود نخواهد داشت . (


سئوکار ماهر کیست؟


سئوی تارنما را به دو صورت می توان جدا سازی کرد : سئو کلاه سفید و سئو سایت کلاه سیاه یا سئو آن پیج و سئوی آف پیج , که هر مورد تکنیک های خاص مربوط به خودشان را دارا‌هستند البته هرچند دارای مشترکاتی میباشند . سئو حرفه ای یعنی استفاده از تکنیک های مهم و قانونی که به اصطلاح ما آن را سئو کلاه سفید میشناسیم . هدف با اهمیت بهینه سازی سایت حرفه ای این است که بتوانیم سایت خود را در واژه اصلی مورد نظر , در برگه اولیه گوگل قرار بدهیم . همان گونه که می دانید , بیشتر افراد از موتورهای جستجو برای پیدا کردن محصول ها یا اطلاعات مورد نظر خود استعمال میکنند و همچنین حدود 90 درصد افراد برروی لینک و پیوند هایی که در صفحه نخستین ظاهر میشوند , کلیک می کنند .


اقداماتی که در بهینه سازی وب سایت حرفه ای بایستی صورت بپذیرد


 


1 . بررسی لغت ها دارای اهمیت


 


او‌لین قدم در با صرفه سازی سایت حرفه ای , گزینش هدف و جستن لغات دارای اهمیت مرتبط با آن است که به وسیله کاربران بیشتر از همگی مورد جستجو قرار می‌گیرد . شما اول زمینه کسب وکار خود را تعیین نمائید و آن‌گاه لغات حساس مرتبط با آن را تعیین کرده و آن‌گاه بیشترین کلمه مهم که بوسیله کاربران جستجو می شود را مشخص و معلوم فرمایید . در واقع برروی کلماتی باید سرمایه گذاری نمایید که باعث ورود کاربران بیشتری به تارنما شما می شود .


2 . محاسبه وبسایت رقبا


 


اینترنت یک بازاررقابتی بزرگ و شدید است . مطمئن باشید موسسات دیگری هم وجود دارا هستند که برروی عبارات مهم که مدنظر شما است , سرمایه گذاری کرده اند و توانا تر از شما می‌باشند . بعد از اینکه هدف و کلمه ها با اهمیت را تعیین کرده اید , باید تارنما های رقیب خود را پیدا نمایید . استراتژی آنان را پیدا نمایید و بررسی نمائید . مهم‌ترین موردی که می تواند به شما کمک کند , نقاط ضعف آنها است که یک زمان استثنایی برای پیشی تصاحب کردن از رقیبان است . این دو‌مین مرحله و یکی‌از مراحل ابتدایی البته دارای اهمیت بهینه سازی وب سایت حرفه ای است که می بایست انجام گردد .


3 . لینک بیلدینگ


 


لینک بیلدینگ را می توان به دو حالت تعریف کرد : بک لینک و پیوند از سایت های دیگر و ساخت لینک و پیوند های داخلی در بین صفحات . گوگل براساس الگوریتم پنگوئن خود , به بک لینک های ورودی از سایت های دیگر اساسی است و آن هایی را که اقدام به خرید لینک یا تبادل مینمایند را مورد جریمه خود قرار می دهند . بک لینک و پیوند هایی از دید گوگل و با صرفه سازی وبسایت حرفه ای دارای ارزش می باشند که از تارنما های پر بازدید و به خاطرمحتوای عالی به تارنما شما وارد شوند مانند پست مهمان یا شبکه‌های‌اجتماعی .


 


4 . ساخت محتوا


 


تولید محتوا امروزه بهترین و ارزانترین روش برای بهبود رتبه وبسایت در سئوی سایت حرفه ای می باشد . در واقع گوگل به وب سایت هایی که از ساخت محتوای یکتا استفاده می‌کنند , امتیاز بالاتری نسبت به آن هایی که از مطالب اسکن به کارگیری مینمایند , میدهد .


5 . تکثیر خبرنامه ایمیلی


 


انتشار خبر نامه ایمیلی به صورت هفتگی منجر ارتباط همیشگی برند شما با کاربرانتان میشود . بازاریابی ایمیلی که نام دیگر آن است , یکی اقدامات سئو وب سایت تخصص دارد , در واقع ارسال پست الکرونیکی به اعضای لیست میباشد تا بتوان با افرادی که ایمیل خود هرروز نظارت می کنند , یک ارتباط دائمی داشته باشیم .


6 . بهینه سازی وب سایت محلی


 


بهینه سازی وب سایت محلی , یکی از مهم ترین تکنیک های با صرفه سازی تارنما ماهر است که امروزه تاکید بیشتری برروی آن می شود , یعنی نمایش وبسایت براساس موقعیت جستجو کننده . در صورتی سایتی براساس بهینه سازی وب سایت محلی با صرفه شده باشد , چنانچه کاربری که نزدیک فروشگاه آن‌ها می باشد و کلمه اصلی مرتبط با آن را در گوگل جستجو کند , سایت آن ها به دلیل این‌که نزدیک حالت کاربر هست , نشان داده خواهد شد .


7 . سئوی سایت موبایل


 


با توجه به افزایش استعمال از ابزارهای هوشمند مانند تلفن همراه و تبلت , بهینه سازی وب سایت برای تلفن همراه امروزه از دید گوگل , اهمیت زیادی پیدا کرده است .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *